Recently read (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Other
bo: གཞན

en: Filter the view to the currently logged in user.
bo: མིག་སྔར་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མཐོར་རིས་ཚགས་རྒྱག་པ།

en: Is the logged in user
bo: ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཡིན་པ
