Recently read (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Current
hr: Trenutno

en: Other
hr: Ostalo

en: Filter the view to the currently logged in user.
hr: Pročisti pogled po trenutno prijavljenom korisniku.
