Recently Read (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Current
ro: Actual

en: Other
ro: Altele

en: Filter the view to the currently logged in user.
ro: Filtrează views-ul la utilizatorul conectat în prezent.

en: Is the logged in user
ro: Este utilizatorul autentificat
