Recently read (7.x-2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Current
da: Aktuelle

en: Other
da: Anden

en: Filter the view to the currently logged in user.
da: Filtrer oversigten til den aktuelle bruger.

en: Is the logged in user
da: Er brugeren som er logget ind
