Recently Read (7.x-2.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Current
fr: Actuel

en: Other
fr: Autre

en: Filter the view to the currently logged in user.
fr: Filtre la vue en fonction de l'utilisateur actuellement connecté

en: Is the logged in user
fr: Est l'utilisateur connecté
