Recently read (7.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Current
ja: 現在

en: Other
ja: その他

en: Filter the view to the currently logged in user.
ja: 現在ログイン状態にあるユーザーでビューを絞り込みます。

en: Is the logged in user
ja: ログインユーザーである
