Recently read (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Current
oc: Actual

en: Other
oc: Autre

en: Filter the view to the currently logged in user.
oc: Filtre la vista per mostrar los utilizaires actualament connectats.

en: Is the logged in user
oc: Es l'utilizaire connectat
