Recently Read (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Current
az: Hazırkı

en: Other
az: Digər

en: Filter the view to the currently logged in user.
az: Görünüşü hazırda daxil olan istifadəçiyə süzün.

en: Is the logged in user
az: "Daxil olan istifadəçidir
