Recently Read (7.x-2.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Current
de: Aktuell

en: Other
de: Weitere

en: Filter the view to the currently logged in user.
de: Die Ansicht nach dem gerade angemeldeten Benutzer filtern.

en: Is the logged in user
de: Ist der angemeldete Benutzer
