Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Node type
et: Postituse liik

en: node type
et: sisu tüüp

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Current
et: Praegune

en: Other
et: Muu

en: Filter the view to the currently logged in user.
et: Filtreeri see vaade hetkel sisseloginud kasutaja jaoks.
