Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Node type
is: Efnistegund

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Current
is: Núverandi
