Recently Read (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Current
lt: Dabartinis

en: Other
lt: Kiti

en: Filter the view to the currently logged in user.
lt: Filtruoti rodinį iki šiuo metu prisijungusio nario.

en: Is the logged in user
lt: Yra prisijungęs narys
