Recently Read (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Current
lv: Pašreiz

en: Other
lv: Citi

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Is the logged in user
lv: Vai ir pieteicies lietotājs
