Recently Read (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Current
fa: جاری

en: Other
fa: ساير

en: Filter the view to the currently logged in user.
fa: صافی نمودن نما به کاربر وارد شده فعلی.
