Recently read (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: Current
pt: Atual

en: Other
pt: Outro

en: Filter the view to the currently logged in user.
pt: Filtra a vista para o utilizador atual.
