Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Other
bg: Други

en: Apply
bg: Търси
