Recently Read (7.x-3.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Current
ca: Actual

en: Other
ca: Altres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Master
ca: Mestre
