Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: more
cy: mwy

en: Enable
cy: Galluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Current
cy: Cyfredol

en: Other
cy: Arall

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
