Recently Read (7.x-3.0-alpha2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: more
de: mehr

en: Enable
de: Aktivieren

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Current
de: Aktuell

en: Desc
de: Absteigend

en: Other
de: Weitere

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: entity type
de: Entitätstyp

en: Asc
de: Aufsteigend
