Recently Read (7.x-3.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: more
es: más

en: Enable
es: Activar

en: Reset
es: Restablecer

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Current
es: Actual

en: Other
es: Otro(s)

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: entity type
es: tipo de entidad

en: Master
es: Máster
