Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: more
fi: lisää

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Reset
fi: Palauta

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Other
fi: Muu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
