Recently Read (7.x-3.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Enable
id: Aktifkan

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Current
id: Saat ini

en: Other
id: Lainnya

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: entity type
id: tipe entitas

en: Asc
id: Urutan turun
