Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა
