Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Other
km: ផ្សេងៗ
