Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Current
lt: Dabartinis

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
