Recently Read (7.x-3.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Current
nl: Huidige

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: entity type
nl: Entiteitstype

en: Asc
nl: Oplopend
