Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: more
ps: نور

en: Enable
ps: سالول

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
