Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Other
sq: Tjetër
