Recently Read (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
