Recently read (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: more
bs: još

en: Enable
bs: Omogući

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
