Recently read (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Current
cs: Aktuální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
