Recently Read (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: more
hu: tovább

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Desc
hu: Csökk

en: Other
hu: Egyéb

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: entity type
hu: entitástípus

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
