Recently read (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: more
is: meira

en: Enable
is: Virkja

en: Reset
is: Endursetja

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Current
is: Núverandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
