Recently read (7.x-3.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Other
ku: هیتر
