Recently Read (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Current
lv: Pašreiz

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
