Recently read (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Enable
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
