Recently read (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Other
nn: Andre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
