Recently Read (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: more
pt: mais

en: Enable
pt: Habilitar

en: Reset
pt: Redefinir

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Current
pt: Atual

en: Desc
pt: Decrescente

en: Other
pt: Outros

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: entity type
pt: tipo de entidade

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
