Recently Read (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: more
sv: mer

en: Enable
sv: Aktivera

en: Reset
sv: Återställ

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Current
sv: Nuvarande

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: entity type
sv: objektstyp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
