Recently read (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Current
gl: Actual

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
