Recently read (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: more
pl: więcej

en: Enable
pl: Włącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: Current
pl: Bieżący

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: entity type
pl: typ encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
