Recently read (7.x-3.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Current
ta: தற்சமய

en: Other
ta: மற்றவை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
