Recently read (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: more
be: болей

en: Enable
be: Уключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: Current
be: Бягучы

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
