Recently Read (7.x-3.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: more
fr: plus

en: Enable
fr: Activer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Current
fr: Actuel

en: Other
fr: Autre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: entity type
fr: type d'entité

en: Master
fr: Principal
