Recently Read (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Current
ne: ताजा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
