Recently Read (7.x-3.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: more
hi: और भी

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Current
hi: मौजूदा

en: Desc
hi: अवरोही

en: Other
hi: अन्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
