Recently read (7.x-3.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Reset
jv: Baléknā

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Asc
jv: Urut Maju
