Recently read (7.x-3.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
