Recently Read (7.x-3.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: more
ur: مزید

en: Enable
ur: فعال

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
