Recipe (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісаньне

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэньні ды інструкцыі што да дасылкі матар'ялаў

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Наладкі

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Block
be: Блёк

en: Source
be: Крыніца
